شیوه های پرداخت

۱- پرداخت در محل :

این روش پرداخت در حال حاضر تنها برای مشتریان ساکن ۲۲ گانه تهران امکان پذیر می‌باشد. با انتخاب گزینه‌ی پرداخت در محل توسط مشتری کل وجه سفارش در هنگام تحویل کالا، از مشتری به صورت کامل دریافت می‌شود. پرداخت می‌تواند به صورت کارت به کارت، با استفاده از دستگاه کارتخوان سیار و یا به صورت آنلاین در سایت هنگام تحویل انجام شود.

۲- پرداخت از طریق درگاه آنلاین :

این روش پرداخت آسانترین روش بوده و باعث تسریع در ثبت سفارش می‌شود. جهت پرداخت آنلاین، مشتریان با انتخاب درگاه مورد نظر به صفحه‌ی مربوط به بانک انتقال پیدا کرده و با استفاده از اطلاعات کارت بانکی شامل شماره ۱۶ رقمی کارت، رمز پویا، کد اختصاصی CVV2 و تاریخ انقضا نسبت به پرداخت صورت حساب اقدام می‌نمایند و در صورت تایید بانک مشتری به صورت خودکار به سایت ابزار کوثران بازگشت داده شده و پیغامی حاوی سفارش و تکمیل خرید دریافت می‌نمایند.

۳- پرداخت از طریق کارت به کارت :

مشتریان محترمی که گزینه‌ی کارت به کارت را انتخاب کرده اند و همچنین مشتریانی که پرداخت آنها از طریق درگاه آنلاین بانکی و پرداخت در محل با مشکل روبرو شده است، میتوانند با انتقال وجه مربوطه‌ی سفارش به شماره کارت موجود در صفحه‌ی کارت به کارت نسبت به پرداخت مبلغ سفارش خود اقدام نمایند. مهلت پرداخت هزینه‌ی سفارشات ۱۲ ساعت پس از ثبت سفارش بوده و کلیه‌ی سفارشاتی که بیش از ۱۲ ساعت در حال عدم پرداخت قرار گیرد به صورت خودکار لغو خواهد شد. مشتریان باید پس از انتقال وجه از طریق کارت به کارت اطلاعات پرداخت خود را به شماره‌ی ۰۹۱۲۴۷۲۰۹۸۵ در واتساپ ارسال نمایند.