اطلاعات برند

شرکت Bosch

شرکت بوش فروشنده ابزارآلات صنعتی

بوش یکی از معروف‌ترین برندهای دنیا در عرصه تولید لوازم خانگی و ابزارآلات می‌باشد. ابتدا این شرکت توسط روبرت بوش در شهر اشتوتگارن در آلمان تاسیس شد. بوش ابتدا توانست کارگاه مهندسی ماشینآلات سبک و نیز مهندسی برق را با نام خودش ثبت کند. اکنون دفتر مرکزی شرکت بوش در شهر گرلینگن آلمان قرار دارد. در سال‌های اولیه روبرت در کارگاه‌های خدماتی بوش کارهایی مانند: تعمیرات تلفن، لوازم برقی، ماشین تحریر و ماشین‌آلات دیگر را انجان می‌داد. روبرت با تلاش‌های فراوان در کمترین زمان توانست کارگاه‌های کوچک خود را به یک شرکت بین‌المللی موفق تبدیل کند. روبرت بوش با شعار همیشگی خود” بهتر است پول خود را از دست بدهیم تا اعتماد و اطمینانی که مشتری به ما می‌کند را از دست بدهیم” توانست به موفقیتی روزافزون دست پیدا کند و برندی موفق در عرصه صنعت و تولیدات باشد. ابزارآلات بوش از کیفیت بسیار بالایی در صنعت برخوردار است.

شرکت بوش با تلاش‌ها فراوان در عرصه تولیدات ابزارآلات توانست یکی از برترین برندهای دنیا و تامین‌کننده بازراه جهانی شود. شرکت بوش در سال ۱۹۷۸ توانست سیستم ای بی اس ماشین را ابداع کند. در سال ۱۹۸۱ هم اولین دریل چکشی به بازار عرضه شد. در سال ۱۹۸۵ محصولی دیگر به نام اره برقی همه کاره توسط این شرکت تولید شد. در سال ۱۹۸۸ بوش اولین ستباده لرزان خود را به بازار عرضه کرد. دریل‌های چکشی و تخریب‌کن ۵شیار این شرکت در سال ۱۹۹۰ تولید شد و ۲ سال بعد نیز توانست اولین دریل ضربه‌ای هوشمند را تولید کند.

تا به امروز شرکت بوش با تولیدات ابزارآلات پیشرفته خود توانسته پیشرو باشد و به دلیل کیفیت بالا مشتریان زیادی را به خود جذب کرده‌است.

بوش در سرتاسر جهان و در بسیاری از کشورها فعالیت دارد. فروشگاه ابزار کوثران هم یکی از عرضه کنندگان محصولات بوش می‌باشد.   

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید